[sam_pro id="0_7" codes="true"]

Často kladené otázky

Teraz som sa zaregistroval. Ako mám začať?

Začnite tým, že si vyberiete hocijaké video na FunTube.sk, ktoré sa Vám páči a zdieľajte ho na Facebooku cez Váš unikátny odkaz pod videom.

Ako mám zdieľať videá?

Po prihlásení na stránke FunTube.sk sa Vám pod každým videom zobrazí Váš unikátny link k videu. Tento link skopírujte a zdieľajte na sociálnych sieťach. Alebo môžete využiť zdieľacie tlačítka pod linkom. Tieto tlačítka vyzdieľajú video aj s Vašim unikátnym linkom a nemusíte sa trápiť s kopírovaním. Jednoducho kliknete na tlačítko zdieľať a všetko ide automaticky.

Pozor toto funguje iba ak ste prihlásení na stránke FunTube.sk

Ako zistím, že som prihlásený na stránke FunTube.sk?

Tak, že po otvorení akéhokoľvek videa sa Vám pod videom zobrazí Váš unikátny link na zdieľanie videa. Ak tento link nevidíte, tak sa môžete prihlásiť tu: Prihlásiť (Login)

Kde všade môžem zdieľať vaše videá?

V podstate kdekoľvek, ale odporúčame zdielať Vaše vygenerované linky k videám hlavne na sociálnych sieťach. Najpoužívanejšia sociálna sieť u nás je momentálne Facebook a práve tento kanál Vám odporúčame využiť.

Prečo nevidím pod videom môj link na zarábanie?

Pravdepodobne nie ste prihlásený. Prihlásiť sa môžete tu: PRIHLÁSENIE

Ani po prihlásení nevidím pod videom môj link na zarábanie?

Pravdepodobne vidíte starú verziu stránky, ktorá je stále uložená vo Vašom prehliadači. Najspoľahlivejšie riešenie je 5x po sebe stlačiť klávesu F5 (refresh). Ak to nepomôže, tak vymažte "cache" vo Vašom prehliadači.
Ďalšia možnosť je použiť dočasne iný prehliadač.

Čo je to partnerský program stránky FunTube.sk

Partnerský program je systém, ktorý Vám umožní zarábať na zdieľaní našich videí.

Pre koho je program určený?

Pre každého, kto má dosah na Facebookových fanúšikov, alebo má veľa priateľov na Facebooku.

Ako sa môžem zaregistrovať do partnerského programu?

Zaregistrovať sa môžete na tejto stránke: Registrácia partnera

Ktoré videá môžem zdieľať?

V tomto Vám nechávame voľnú ruku. Môžete zdieľať akékoľvek video, ktoré sa Vám na FunTube.sk páči, alebo je vhodné pre Vaše publikum na Facebooku.

Môžem na zdieľanie využiť robotov na klikanie a podobné služby?

Nie nemôžete. Je vyslovene zakázané používať akékoľvek skripty na klikanie, webové služby na klikanie na linky a podobné služby. Všetky kliknutia z takýchto zdrojov budú identifikované. Vaše konto a IP adresa budú zablokované a Vaša nevyplatená provízia bude zablokovaná.

Musím mať IČO?

Nie. Po dosiahnutí výplatného limitu nám buď vystavíte faktúru, alebo ak nemáte IČO, tak Vám pripravíme zmluvy na fyzickú osobu, aby ste mohli prijať províziu.

Koľko mi budete platiť za zdieľanie Vašich videí?

Platíme 1,- € za každých 1000 kliknutí na video.

Kedy mi prídu prvé peniaze?

Prvá provízia sa vypláca po zarobení prvých 20,- €. (t.j. 20 000 kliknutí na videá).

Ako zistím koľko mám zarobené?

Aktuálnu hodnotu Vášho výplatného konta zistíte pod Vašim unikátnym linkom pod každým videom. Uvidíte to iba po prihlásení na stránku FunTube.sk

Prihlásiť sa môžete tu: Prihlásiť (Login)

Akým spôsobom meriate, koľko som zarobil?

Vaše unikátne linky majú v sebe sledovací mechanizmus (UTM parametre), cez ktoré presne zistíme koľko ľudí kliklo na video, ktoré ste zdieľali. Meranie prebieha v najspoľahlivejšom možnom nástroji – Google Analytics.

Prečo sa mi nezobrazuje náhľadový obrázok keď zdieľam video na Facebooku?

Facebook má veľmi silnú cache pamäť a ak bol v poslednej dobe príspevok upravovaný môže sa stať, že sa náhľadový obrázok nenačíta. Vtedy treba link najskôr vložiť do Facebook debuggeru a stlačiť tam tlačidlo "Debug". Potom počkajte 30 sekúnd a skúste video zdieľať na Facebooku. Obrázok by sa mal už načítať.

Nenašli ste čo ste hľadali?

Napíšte nám prosím cez kontaktný formulár a veľmi radi Vám zodpovieme všetky otázky.

FunTube Team

TOPlist