[sam_pro id="0_7" codes="true"]

Pravidlá partnerského programu

Vlastníte Facebookové stránky (Funpages), alebo máte veľa kamošov na Facebooku?

Pripravili sme systém, ktorý Vám umožní zarábať na zdieľaní našich videí.

Registrácia je bezplatná !

Postup je jednoduchý:

Zaregistrujte sa cez tlačidlo „REGISTROVAŤ“ na konci tejto stránky.

Po registrácii budete pod každým videom na nasej stránke vidieť Váš súkromný link na zdieľanie a taktiež tlačidlá na zdieľanie, ktoré obsahujú Váš identifikátor. Ak takéto video vyzdieľate, tak Vám za to zaplatíme.

Platíme 1,- € za každých 1000 kliknutí na video. Majitelia Facebookových stránok s ktorými spolupracujeme si takto vedia zarobiť 5-50 € denne. V závislosti na počte ich fanúšikov.
Po prihlásení môžete okamžite sledovať koľko ľudí kliklo na videá, ktoré ste zdieľali a budete v reálnom čase vidieť koľko práve zarábate.

Prvá provízia sa vypláca po zarobení prvých 20,- €. (t.j. 20 000 kliknutí).
Každý deň Vám pripravíme nové zaujímavé videá a je iba na Vás koľko z nich budete zdieľať. Počet zdieľaných príspevkov za deň nie je nijak obmedzený a v zásade platí: Čím viac vyzdieľate, tým viac zarobíte.

V prípade akýchkoľvek otázok nás prosím kontaktujte cez kontaktný formulár na stránke.
Tešíme sa na spoluprácu.

FunTube Team

Výnimky:

Nezapočítavajú sa viacnásobné kliknutia od jedného užívateľa a taktiež sa nezapočítavajú kliknutia od užívateľov, ktorí si nepozrú video, alebo nevykonajú žiadnu akciu na našej stránke. Takéto a iné fiktívne kliknutia budú pri kontrole odpočítané z Vášho konta. Po porušení týchto pravidiel si vyhradzujeme právo zablokovať Vaše konto, IP adresu a zastaviť nevyplatenú províziu.

Odhadovaný zárobok, ktorý sa Vám zobrazuje na stránke je iba informatívny a smerodajné sú čísla, ktoré Vám potvrdíme emailom. Každé kliknutie prechádza kontrolou, či boli splnené horeuvedené pravidlá. Neplatné kliknutia budú odpočítané z Vašej výplaty. Pokiaľ zdieľate poctivo na Facebooku, bez akéhokoľvek umelého navyšovania a porušovania pravidiel, tak sa odhadovaný zárobok na stránke a Vaša výplata nebudú líšiť!

TOPlist