PARTNERSKÝ PROGRAM

INŠTRUKTÁŽNE VIDEO:

Pripravili sme systém, ktorý Vám umožní zarábať peniaze za zdieľanie našich článkov.

Máte veľa priateľov na Facebooku, alebo vlastníte Facebookové stránky (fanpages) ?

Zaregistrujte sa u nás a začnite zarábať ešte dnes!

Registrácia je bezplatná !

Postup je jednoduchý:

Zaregistrujte sa cez tlačidlo „REGISTROVAŤ“ na konci tejto stránky.

Po registrácii budete pod každým videom na našej stránke vidieť „partnerskú konzolu“, ktorá obsahuje Váš identifikátor. Za zdieľanie videí cez partnerskú konzolu Vám zaplatíme.

Takto vyzerá Partnerská konzola:

Ďalšie informácie:

Koľko zarobím?

Na začiatku platíme 1,- € za každých 1000 kliknutí na video. Je však možné požiadať o VIP PARTNERSKÝ PROGRAM a navýšenie tejto základnej odmeny až do výšky 3,- € za každých 1000 kliknutí na video. Okrem toho vyplácame bonusy ak je Vaše publikum kvalitné a ľudia zdieľajú ďalej naše videá.

Majitelia Facebookových stránok s ktorými spolupracujeme si takto vedia zarobiť 5-50 € denne. V závislosti na počte ich fanúšikov.

Meranie kliknutí prebieha v najspoľahlivejšom možnom nástroji – Google Analytics.
V reálnom čase vidíte koľko ľudí kliklo na videá, ktoré ste zdieľali a hneď aj vidíte koľko ste zarobili.

Prvá provízia sa vypláca po zarobení prvých 20,- €. (t.j. 20 000 kliknutí).
Každý deň Vám pripravíme nové zaujímavé videá a je iba na Vás koľko z nich budete zdieľať. Alebo môžete využiť náš archív článkov, kde už máme viac ako 3000+ videí, ktoré môžete zdieľať. Takže máte z čoho vyberať. Počet zdieľaných príspevkov za deň nie je nijak obmedzený a v zásade platí: Čím viac vyzdieľate, tým viac zarobíte.

Výnimky:

Nezapočítavajú sa viacnásobné kliknutia od jedného užívateľa a taktiež sa nezapočítavajú kliknutia od užívateľov, ktorí si nepozrú video, alebo nevykonajú žiadnu akciu na našej stránke. Takéto a iné fiktívne kliknutia budú pri kontrole odpočítané z Vášho konta. Po porušení týchto pravidiel si vyhradzujeme právo zablokovať Vaše konto, IP adresu a zastaviť nevyplatenú províziu.

Odhadovaný zárobok, ktorý sa Vám zobrazuje na stránke je iba informatívny a smerodajné sú čísla, ktoré Vám potvrdíme emailom. Každé kliknutie prechádza kontrolou, či boli splnené horeuvedené pravidlá. Neplatné kliknutia budú odpočítané z Vašej výplaty. Pokiaľ zdieľate poctivo na Facebooku, bez akéhokoľvek umelého navyšovania a porušovania pravidiel, tak sa odhadovaný zárobok na stránke a Vaša výplata nebudú líšiť!

Výhody spolupráce s FunTube.sk:

Spoľahlivosť a pravidelné platby načas

Denne pridávame nové videá aby ste mali čo zdieľať

Databáza 3000+ videí z ktorých môžete vyberať

Pútavé náhľadové obrázky, (ktoré sa vygenerujú automaticky na Facebooku) aby ste zarobili čo najviac

Všetky príspevky na FunTube.sk spĺňajú prísne pravidlá cenzúry, takže Vás nečaká žiaden BAN na Facebooku ako keď zdieľate konkurenčné portály…

Po osvedčení ponúkame dlhodobé partnerstvo a luxusnejšie odmeny

V prípade akýchkoľvek otázok nás prosím kontaktujte.
Tešíme sa na spoluprácu.
FunTube Team

error: Upozornenie:
Obsah je chránený !